NAJNOWSZE WIADOMOŚCI Z KLUBU

KIDS CORE zaprasza!

Sala zabaw czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 17:30 – 20:30 W naszej strefie rodzinnej znajduje się również sala zabaw, w której Twoje dziecko spędzi miło czas, podczas gdy
Czytaj więcej

Dzień otwarty! PONIEDZIAŁEK – 13.09.2021

Poniedziałek 13 września – zapraszamy na Dzień Otwarty do Core Fitness!! – WSTĘP WOLNY!!! – Atrakcyjne promocje na karnety, – Bezpłatne konsultacje z trenerami (zapisy), – Zajęcia dla najmłodszych, –
Czytaj więcej

Karty partnerskie

Karty systemowe przyjmowane w naszym klubie: MultiSport Plus, Multisport Classic, MultiSport Kids, Multisport Senior, Multisport Student, Medicover Sport, FitProfit, Fitsport. Zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty klubu!
Czytaj więcej

Sprawdź naszą ofertę zajęć grupowych

Zajęcia grupowe to przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo i zero nudy! Ćwicz pod okiem ulubionych instruktorów i osiągaj wymarzone rezultaty. Pamiętaj o obowiązkowym zapisie na zajęcia (do 1 godz. przed startem).
Czytaj więcej

CORE Fitness – idealne miejsce dla Ciebie i Twoich podopiecznych!

Jesteś Trenerem Personalnym i szukasz idealnego miejsca dla siebie i swoich podopiecznych? Skorzystaj z naszej oferty PROMOCYJNEJ i dołącz do nas na preferencyjnych warunkach!
Czytaj więcej

KŁÓDKOWY SYSTEM ZAMYKANIA SZAFEK

Uprzejmie informujemy że w naszym klubie szafki zamykane są na kłódki 🙂ZABIERZ SWOJĄ KŁÓDKĘ ZE SOBĄ LUB KUP W RECEPCJI KLUBU!
Czytaj więcej