Skip to content

Krzysztof Ferenc Wujaszek Fericze

estem absolwentem Warszawskiej AWF, którą ukończyłem z tytułem mgr wychowania fizycznego.Byłym zawodnikiem, posiadaczem 1ego kyu oraz medalistą Mistrzostw Polski Karate Shotokan.

Jestem zawodnikiem kulturystyki z przeszło 15 letnim stażem treningowym, zwycięzcą FitLook Models 2009, Debiutów Kulturystycznych PZKFiTS 2010, brązowym medalistą Kulturystycznych Mistrzostw Polski IFBB 2012, V-Ce Mistrzem Polski kat. Men Body II Federacji NAC, Mistrzem Polski kat. Bodybuilding Men CLASS 2 oraz brązowym medalistą Overall Federacji NABBA.

Od wielu lat pracuje jako trener osobisty z ukończonymi kursami: PT Level II, instruktora fitness, aqua fitness oraz kulturystyki, którą wraz ze sportami walki, uważam za swoją największą pasję, styl życia i po części narzędzie pracy.
Przeszkoliłem się w treningu z TRX, POWER PLATE, BOSU, KETTLEBELL, uwielbiam i przede wszystkim specjalizuję sie w treningu funkcjonalnym oraz siłowym.

Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w świecie sportu, nieustannie szkolę się, poszerzając wiedzę z zakresu treningów personalnych i wszelkich aspektów zdrowego trybu życia, takich jak programy treningowe, dietetyka oraz suplementacja. W ten sposób podnoszę swoje kwalifikacje, dzięki czemu posiadam szeroką wiedzę branżową, co znacznie pomaga mi realizować się zawodowo i przede wszystkim ułatwia osiąganie celów, które są priorytetowe dla osób podejmujących ze mną współpracę, jako z trenerem osobistym, w ramach treningów personalnych. Na co dzień pracuję z różnymi ludźmi, od przeciętnych ”Kowalskich” zaczynając, przez ludzi otyłych, zbyt chudych, po kontuzjach, a na zawodnikach kulturystyki czy męskiej sylwetki lub fitness bikini- w przypadku kobiet, kończąc. Cele moich klientów, są moimi celami, a droga do przebycia, naszą wspólną ścieżką do sukcesu.
Bardzo dużo oczekuję od siebie i ludzi, z którymi podejmuję współpracę, dlatego treningi ze mną są ciężkie i wymagające, efekty pracy natomiast spektakularne.

Moim życiem kierują dwa motta:
” WALCZ DO KOŃCA I NIGDY, PRZENIDGY SIĘ NIE PODDAWAJ”
oraz
”JEŚLI NIE ŻYJESZ DLA CZEGOŚ, UMRZESZ DLA NICZEGO”.