Skip to content

Konrad Sieradzki

Licencjonowany Trener Personalny. Miłośnik treningu typu Crossfit. W Core Fitness zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych, pomocą w układaniu planów treningowych oraz prowadzeniem zajęć grupowych. Odważniki Kettlebells, taśmy TRX, BoSu, drążki, skrzynie – to sprzęt z którym trenuje najczęściej. Jako zapalony Crossfiter w swoich treningach wykorzystuje elementy zarówno gimnastyki, podnoszenia ciężarów jak i plyometrii.

Poza siłownią daje czadu grając na gitarze w kapeli rockowej więc możliwe jest spotkanie go na koncercie w klubie. Od prawie dekady zafascynowany sportami walki. Trenował praktycznie wszystko: od karate, przez zapasy aż po MMA. Posiadacz niebieskiego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Aktualnie namiętnie uprawia boks.

Jeżeli chcesz być sprawny, silny i dynamiczny, to jest to twój człowiek! Nie ważne czy trenujesz dla swojego zdrowia i satysfakcji, czy może chcesz przygotować się do zawodów, on Ci w tym pomoże. Jesteś fighterem, mamą, tatą, babcią, dziadkiem poszukującym formy? „Nie obiecuję, że trening ze mną będzie łatwy, lekki i przyjemny. Ale obiecuję Ci poprawę sprawności i zdrowia, a wymarzona sylwetka będzie jedynie „efektem ubocznym”.